Skvelé miesto pre Váš oddych...

Hľadáte miesto na rodinnú dovolenku, alebo firemný teambulding. Tak ste správne. Vila Demänová Vám dokáže splniť aj tie najtajnejšie želania. Pri rodinných stretnutiach je dostatok priestoru pre každého . či sú to spoločné priestory v jedálni, v obývačke s krbom, alebo v záhrade kde je grilovací kútik, priestor pre deti na  loptové hry či iné aktivity.

Ponúkame Vám vilu rozkladajúcu sa na dvoch poschodiach obsahujúcu 7 spální, každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, obývacia izba s krbom a kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom. Ako aj lyžiareň, kde si v zime môžu hostia uschovávať lyže, a sušiť lyžiarské potreby.

Najbližší obchod s potravinami, rovnako ako najbližšia reštaurácia je vo vzdialenosti 50 metrov od Vila Demänová.

Liptovský Mikuláš je 5 km ďaleko. Demänovská ľadová jaskyňa sa nachádza 8 km. Aquapark Tatralandia je vzdialený 10 km. Jasná Ski areál sa dostanete behom 12 km.
 

Vybavenie domu: Terasa, TV, Pracovný stôl, Obývací priestor, Kúrenie, Krb, Pohovka, Dlažba/mramorová podlaha, Drevená/parketová podlaha, Šatníková skriňa/Šatník, Sprchovací kút, WC, Kúpeľňa, WC pre hostí, Ďalšia kúpeľňa, Chladnička, Kuchyňa, Rychlovarná kanvica, Kuchynský riad, Sporák, Jedálenský stôl

WiFi zadarmo je dostupné vo všetkých priestoroch.

LIPTOV - TREBA ZAŽIŤ
 • Rýchly kontakt

  Demänovska cesta 84
  Liptovský Mikuláš
  časť Demänová

  +421 (0)901 707 183
  vila.demanova84@gmail.com