Skvelé miesto pre Váš oddych...

Hľadáte miesto na rodinnú dovolenku, alebo firemný teambulding. Tak ste správne. Vila Demänová Vám dokáže splniť aj tie najtajnejšie želania. Pri rodinných stretnutiach je dostatok priestoru pre každého . či sú to spoločné priestory v jedálni, v obývačke s krbom, alebo v záhrade kde je grilovací kútik, priestor pre deti na  loptové hry či iné aktivity.

Ubytovanie


Rustical vila Demanová ponúka ubytovanie  na súkromí v siedmich samostatných dvojposteľových izbách a v jednom trojizbovom  rodinnom apartmáne. Všetky izby sú  vybavené  vlastnou kúpelňou, televíznym príjmačom a bezplatným WiFi internetovým pripojením.  Na požiadanie je možné pridať do každej  izby prístelku.

Rodinný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, troma kúpelňami  a kuchyňou je tiež  vybavený televíznym príjmačom a bezplatným  internetovým WiFi  pripojeními. Aj tu je možnosť vytvorenia prístelky na požiadanie.

Parkovanie je zabezpečené v oplotenom areáli objektu,  v zime je lyžiareň  k dispozícii, v lete možnosť uskladnenia bicyklov.

Zariadenie poskytuje každému ubytovanému možnosť použiť spoločnú kuchyňu . Objekt  je nefajčiarsky,  pobyt domácich miláčikov je možný za poplatok – potreba dohodnúť.


Nová rezervácia

LIPTOV - TREBA ZAŽIŤ
 • Rýchly kontakt

  Demänovska cesta 84
  Liptovský Mikuláš
  časť Demänová

  +421 (0)901 707 183
  vila.demanova84@gmail.com